Titulní obrázek

Automobilka Volvo má nového designéra

Švédský výrobce Volvo má nyní silnější tým. Řady totiž obohatil designér, který pracoval na interiérch v Bentley. Po příchodu do nové automobilky začal pracovat na novém modelu XC90. A na co se můžeme těšit?

Pokud si pořizujete nové vozidlo nezapomeňte na jeho pojištění. Pojištění vozidla se skládá se zákonného pojištění vozidla, tedy z povinného ručení a z havarijního pojištění vozidla. Informace o typech pojištění, spoluúčastech či připojištěních najdete na specializovaném serveru Srovnávač.cz. Naleznete zde také online kalkulačku povinného ručení.

Severské automobilce Volvo se podařilo přetáhnout talentovaného designera pod svá křídla. Je jím Robin Page, který posledních 12 let strávil prací u Bentley. Že to vážně není žádný zelenáč dokazují interiéry Bentley Mulsanne a Continentalu, které má na svědomí.

Už teď má zcela jasno, kam se bude jeho práce vyvíjet. Robin chce stavět na typickém severském designu, celý dojem z vnitřku vozidla chce posunout na úplně jinou úroveň, než na jakou jsme byli dosud u Volva zvyklí. My si myslíme, že by interiérům Volva rozhodně neuškodilo drobné zjednodušení ovládacích prvků. Pokud by se k tomu přidal nádech luxusu, mělo by Volvo silnou zbraň proti německé trojce.

Prvního interiéru s podpisem nového designera bychom se mohli dočkat už u nové generace Volva XC90. Ta se má představit ke konci příštího roku, jezdit má na nové modulární platformě. Dokonce se prý dočkáme i hybridu.